خرید و فروش برترین رمان های ماجراجویی جهان: کتاب زنان کوچک [ لوییزا می الکات ]


خرید و فروش برترین رمان های ماجراجویی جهان: کتاب زنان کوچک [ لوییزا می الکات ]

توضیحات

معرفی رمان زنان کوچک

رمان زنان کوچک جزو یکی از بهترین کتاب رمان های ماجراجویی و عاطفی آمریکایی است که طرفداران زیادی دارد، در سایت کتاب خوان می خواهیم به معرفی این اثر برجسته بپردازیم.

در این سایت علاوه بر معرفی کتاب و مشخصات آن می توان آن را با 50% تخفیف خریداری کرد.

رمان زنان کوچک یکی از آثار نویسنده بزرگ آمریکایی، لوییزا می الکات ( متولد 1832 درگذشت 1888 ) است. این رمان بلند ماجراجویی، تا کنون به 50 زبان بازگردانی شده است و در میان فرهنگ ها و جوامع مختلف توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین در کشور ژاپن از این داستان در فیلمنامه ها و نمایش نامه ها و همچنین در فیلم های هالیوود و بالیوود استفاده شده است.

این کتاب در بوستون و بعد از تمام شدن جنگ داخلی نوشته شده است که درباره ی توانایی زنان می گوید و اینکه شرایط سخت باعث شده که زنان این داستان به شخصیت هایی خودکفا و قدرتمند و پرتلاش مبدل شوند.

کتاب زنان کوچک در سال 1880 انتشار یافت و چاپ اول آن با استقبال بی نظیری همراه شد. در پی آن نویسنده ادامه ی داستان را با عنوان مردان کوچک و پسران جو نوشت و چاپ آنها نیز همانند کتاب اول در میان مخاطبان جای گرفت.

در سال 1994 فیلمی به کارگردانی گیلیان آرمسترانگ با تاثیر پذیری از این کتاب ساخته شد که جزو معروفترین فیلمها است.

 

خلاصه رمان زنان کوچک

این رمان، داستان زندگی چهار خواهر به اسم های مگی،جو، بتی و ایمی مارچ به همراه مادرشان است که نویسنده ی داستان تقریبا آن را مطابق زندگی شخصی خودش نوشته است.

این خانواده قبلا از لحاظ مالی وضعیت مناسبی داشته اند اما در جریان داستان با مشکلات زیادی مواجه می شوند. پدر خانواده مارچ به عنوان سرباز کشورش به جنگ رفته است و اما این 4 خواهر مجبورند به گونه ای زندگی خود را بگذرانند.

آنها هر کدام به کاری مشغول می شوند و سعی می کنند در این مسیر به همدیگر کمک کنند و حامی یکدیگر باشند. در حین داستان ماجرا های جالبی اتفاق می افتد که مخاطب را به خواندن ادامه ی رمان ترغیب می کند.

داستان رمان به گونه ای پیش می رود که یکی یکی زندگی این چهار خواهر را به شیوه ای زیبا بیان می کند و از سختی های زندگی گرفته تا ماجرای عاشق شدن آنها را به تصویر می کشد. این خانواده با وجود همه ی مشکلاتی که وجود دارد سعی می کنند کانون گرم خانواده را حفظ کنند و به انتظار آمدن پدر خانواده هستند.

قیمت اصلی این کتاب 46000 تومان می باشد که در این سایت می توانید آن را با قیمت 23000 تومان خریداری کنید.

 

کتاب های مشابه:

فروش ویژه ی کتاب ابله اثر داستایفسکی

فروش ویژه ی کتاب صد سال تنهایی نوشته ی گابریل گارسیا مارکز

فروش کتاب عشق هرگز نمی میرد (بلندی های بادگیر) امیلی برونته


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
یکشنبه, 15 اردیبهشت 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
342
قیمت (تومان)
23000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های با تخفیف ویژه
ویژگی ها:

نویسنده: لوییزا می الکات

مترجم: عاطفه نفر

انتشارات: شیر محمدی

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 349


برای درج نظر وارد شوید.