فروش کتاب جنایی و معمایی. معمای کارائیب. آگاتا کریستی


فروش کتاب جنایی و معمایی. معمای کارائیب. آگاتا کریستی

توضیحات

رمان معمای کارائیب یکی از کتاب های جنایی آگاتا کریستی است  که کاراگاه داستان بانویی است به نام خانم مارپل. خانم مارپل به دنبال حوادث  افتاده می رود و حقایق را آشکار می کند. کتاب معمای کارائیب جزء کتاب هایی است که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفت. سایت کتاب خوان قصد دارد، این رمان را با 10% تخفیف منتشر کند.

در مورد نویسنده کتاب معمای کارائیب:

آگاتا کریستی  جزء نویسندگان مبتکری است  که در راه پیشرفت و تکامل رمان های جنایی تمام سعی و تلاش خود را به کار برده.  وی  با 66 رمان جزء نویسندگان برتر در جهان معرفی شده و به خاطر این  آثار مورد تمجید زیادی قرار گرفت. بسیاری از کتاب های آگاتا کریستی به زبان های دیگر ترجمه شده است.

معرفی کتاب معمای کارائیب:

      نویسنده در کتاب معمای کارائیب  داستان پرهیجان و جذابی را روایت می کند. در کنار دریای کارائیب هتلی وجود دارد که خانم مارپل  در آنجا ساکن شده است. در همان هتل قتلی رخ می دهد و خانم مارپل با تمام هوش و ذکاوت خود به دنبال کشف حقایق می رود.  این رمان در سال 1964 به چاپ رسید و در ایران توسط مجتبی عبدالله نژاد ترجمه شده است. 

خلاصه کتاب معمای کارائیب:

خانم مارپل  دچار بیماری سختی شده بود. بعد از اینکه این بیماری را پشت سر گذاشت، تصمیم گرفت  به مسافرت  برود او عازم سفر می شود و در هتلی که  کنار  دریای کارائیب بود ساکن شد. یکی از افرادی که در هتل  کارائیب حضور داشت، نزد خانم مارپل می رود  و ادعا می کند یک قاتل زنجیره ای در آن هتل اقامت دارد. آن فرد مدارک زیادی به خانم مارپل نشان می دهد، تا ثابت کند  قاتلی در  هتل کارائیب  اقامت دارد و...


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
پنجشنبه, 24 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
231
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.