: فروش رمان رمانتیک پس از تو. جوجومویز


: فروش رمان رمانتیک  پس از تو. جوجومویز

توضیحات

رمان پس از تو یکی دیگر از آثار با ارزش جوجو مویز است. این رمان دلنشین ادامه رمان من پیش از تو می باشد. این کتاب متفاوت تر از آن چیزی است که انتظارش را دارید. این کتاب روایتگر یک داستان تحسین برانگیز ی است، داستان عاشقانه ای که تمام احساسات انسان را درگیر خود می کند قصه ی عشق واقعی دو آدم  که چقدر می تواند زیبا باشد. سایت کتاب خوان کتاب پس از تو را با قیمت کمتری عرضه می نماید.
بیوگرافی نویسنده کتاب پس از تو :
جوجو مویز روزنامه نگار و نویسنده انگلیسی ، تا کنون توانسته دوبار جایزه داستان بلند رمانتیک سال را ازان خود کند. او ده سال در روزنامه ایندیپندنت مقاله می نوشت بعد از آن به نوشتن رمان مشغول شد. وی جزء نویسندگان بااستعداد و برتر انگلیس است.
معرفی کتاب پس از تو :
رمان پس از تو جزء آثار پرفروش در جهان است که به صدها زبان زنده ی دنیا بازگردانی شده.  در رمان من پیش از تو نویسنده از شخصیت های جدیدی استفاده کرده که در ادامه رمان به شخصیت های اصلی  "من پیش از تو" مرتبط می شوند این پیوند ماهرانه ی  این دو رمان باعث شده به شهرت فراوانی در جهان برسند.
خلاصه کتاب پس از تو :
ویل قبل از مرگش مقداری از ارثش را به پرستارش لوئیزا واگذار می کند. لوئیزا بعد از مرگ ویل با ارثی که برایش مانده به لندن می رود و در آنجا تنها زندگی می کند. او خود را  با انجام کاری سرگرم می کند، تا بتواند خاطراتش با ویل را فراموش کند. روزی  لوئیزا در پشت بام مشغول کاری بود، که  ناگهان از آنجا به زمین می افتد و فلج می شود حال لوئیزا می تواند بفهمد که ویل چه احساسی به زندگی داشت. او مانند ویل تمام امید خود را به زندگی از دست می دهد و..

 


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
چهارشنبه, 24 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
278
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های با تخفیف ویژه
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.