فروش کتاب جنایی آگاتا کریستی : ورق های روی میز


فروش کتاب جنایی آگاتا کریستی : ورق های روی میز

توضیحات

:  کتاب ورق های روی میز جزء رمان های جنایی و معمایی است. در  رمان ورق های روی میز شخصیتی به نام هرکول پوآرو حضور دارد. این رمان جنایی داستان جنایی پرهیاهو را برای ما روایت می کند. در این کتاب  جسد فردی به صورت خیلی مشکوک و ابهام آمیز پیدا می شود. کتاب ورق های روی میز وقتی برای بار اول مورد چاپ قرار گرفت، در جهان سرو صدای زیادی کرد  و جزء کتاب های پرفروش انتخاب شد. سایت کتاب خوان قصد دارد این رمان با قیمت کمتر برای دوستداران این رمان پرهیجان عرضه کند.

در مورد نویسنده کتاب ورق های روی میز :

آگاتا کریستی نویسنده کتاب ورق های روی میز است. آگاتا کریستی نویسنده بزرگ بریتانیایی  گذشته سختی را سپری کرده است  و سختی های زیادی در دوران زندگی اش تحمل کرده .آگاتا کریستی با انتشار اولین رمان جنایی اش در جهان شناخته شد، او کتاب های جنایی زیادی نگاشته است، و همین آثارش باعث معروفیت او شده است.

در مورد کتاب ورق های روی میز :

کتاب ورق های روی میز برای اولین بار به زبان انگلیسی به چاپ رسیده است. این رمان در 2نوامبر 1936توسط انتشارات کولینز کرایم کلوب منتشر شد  و بعد از آن توسط انتشارات داد آمریکا انتشار یافت. کتاب ورق های روی میز شامل 288 صفحه است . رمان ورق های روی میز در مورد مرگ فردی به نام موسیو شیطانا می باشد. شیطانا که فردی با ثروت زیاد است ، به طور عجیبی کشته می شود. کتاب ورق های روی میز در سال 1395 توسط مجتبی عبدالله نژاد در ایران ترجمه شده است.

خلاصه کتاب ورق های روی میز :

 شیطانا چهره خبیثی و پلیدی دارد. او عاشق این است که اشیای باارزش را جمع آوری کند. شیطانا  روزی با هرکول پوآرو ملاقات می کند و به او می گوید، دوست دارد کلیکسیونی از افرادی  که قتلی انجام داده اند را جمع آوری کند  اما هرکول پوآرو به شیطانا می گوید  کار درستی انجام نمی دهد. روزی شیطانا  هشت نفر را به خانه خود دعوت می کند که یکی از این افراد هرکول پو آرو است. این هشت نفر مشغول بازی  بریج می شوند و....


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
دوشنبه, 08 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
0
تعداد بازدید
327
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.