خرید و فروش بهترین کتاب های روانشناسی:کتاب توطئه بیشعوری ها [ خاویر کرمنت ]


خرید و فروش بهترین کتاب های روانشناسی:کتاب توطئه بیشعوری ها [ خاویر کرمنت ]

توضیحات

معرفی کتاب توطئه بیشعوری ها

کتاب توطئه ی بیشعوری سری دوم کتاب های بیشعوری از نویسنده برجسته انگلیسی، خاویر کرمنت است. این کتاب جزو یکی از برترین کتاب های روانشناسی است. در این مطلب به طور کامل به معرفی این اثر بزرگ پرداخته ایم.

در سایت کتاب خوان می توان کتاب های روانشناسی و معروف جهان را با 50% تخفیف خریداری کرد.

کتاب توطئه ی بیشعوری ها جزو آثار نویسنده ی مشهور خاویر کرمنت است. سری اول کتاب بیشعوری یکی از بهترین کتاب های روانشناسی معرفی شد و پس از آن نویسنده سری دوم این کتاب را با عنوان توطئه ی بیشعوری ها منتشر کرد و در آن به بیان مطالبی برای شناخت افرادی که به بیشعوری مبتلا هستند پرداخته است.

او در این کتاب به این موضوع اشاره کرده است که افراد بیشعور را" بی شعور" بنامید و به آنها اخطار دهید. از نظر نویسنده بی شعور کسی است که به قوانین موجود در جامعه عمل نمی کنند و فقط نظر خودشان مهم است.

نگاهی کوتاه به کتاب توطئه بیشعوری ها

خاویر کرمنت بر این باور است که قبل از اینکه کاری برای درمان و معالجه ی اینگونه افراد انجام شود باید به آنها ضربه ای و یا تلنگری وارد شود تا به دردی که به آن مبتلا هستند آگاه شوند سپس به درمان آنها پرداخت.

او همچنین می گوید که با القاب دیگری همچون قربانی آنها را صدا نکنید چون اینگونه آنها به کار خود ادامه می دهند. ویا اینکه آنها را قدرتمند و قلدر صدا نزنید چون این واژه ها را دوست دارند و بخاطر صدا کردنشان به این لقب از شما ممنون هستند.

در این کتاب راهکار هایی بیان شده است که به انسان یاد می دهد تا افراد بیشعور را بشناسند و در برخورد با آنها بدانند چگونه عمل کنند و در مقابل توطئه های آنها بتوانند به گونه ای برخورد کنند که در دام آن نیفتند و به جای اینکه آنها روی انسان تاثیر بگذارند عمل عکس آن انجام شود و انسان ها بتوانند به آنها آموزش دهند که از این کارها انجام ندهند.

بیشعورها در واقع در جامعه بسیار زیاد شده اند و به گفته ی خاویر کرمنت جامعه باید یک خانه تکانی انجام دهد و افرادی را که خودشیفته، قدرت طلب و پول پرست هستند از خود دور کند. آنها کسانی هستند که علاوه بر خود دیگران را نیز به این راه وارد می کنند. او سعی کرده در این کتاب همه راهکار ها را بیان کند تا به موفقیت انسان بیانجامد.

قیمت این کتاب 22000 تومان می باشد که می توانید آن را با 50 درصد تخفیف از سایت کتاب خوان خریداری کنید.


دسته بندی
روانشناسی
تاریخ درج
یکشنبه, 15 اردیبهشت 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
391
قیمت (تومان)
20000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های با تخفیف ویژه
ویژگی ها:

نویسنده: خاویر کرمنت

مترجم: فاطمه امینی

انتشارات: شاپیگان کتاب

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 204

قیمت روی جلد: 40000


برای درج نظر وارد شوید.