فروش رمان با داستان جنایی. سالهای سگی . ماریو بارگاس یوسا


فروش رمان با داستان جنایی. سالهای سگی . ماریو بارگاس یوسا

توضیحات

کتاب سالهای سگی یکی از معروف ترین رمان ها است. این کتاب داستانی جذاب و خواندنی را روایت می کند و جزء آثاری است که مورد استقبال زیادی قرار گرفت. ماجرای این کتاب داستان کشته شدن دانش آموزی در یک مدرسه شبانه روزی است و نویسنده داستان را به شیوه ای پرهیجان به تصویر کشیده است. سایت کتاب خوان کتاب سالهای سگی را با 10% تخفیف عرضه می کند.

بیوگرافی نویسنده کتاب سالهای سگی:

ماریو بارگاس یوسا نویسنده کتاب سالهای سگی،  در سال 1936 در آرکیپای پرو متولد شده است. والدین او بعد از گذشت پنج ماه از ازدواجاشان از هم جدا شدند؛ ماریو 10 سال کنار مادرش زندگی کرد سپس در سن 14 سالگی به مدرسه نظامی رفت. یوسا تحصیلات دانشگاهی  خود را در دانشگاه لیما در رشته هنرهای آزاد به اتمام رساند و بعد از آن برای تحصیلات دکترا وارد دانشگاه مادرید در رشته ادبیات شد. او در سال 1959  به عنوان معلم در فرانسه شروع به کار کرد و همچنین به عنوان روزنامه نگار فرانسه دست به فعالیت زد.

تعدادی از آثار ماریو بارگاس یوسا:

  • 1959- سردسته ها.
  • 1975- گفتگو در کاتدرال.
  • 1984- جنگ آخر الزمان.
  • 1985- زندگی واقعی الخاندرو مایتا.
  • 1990- در ستایش نامادری.

تعدادی از جوایز ماریو بارگاس یوسا:

  • دریافت جایزه پلانتر.
  • 2010- دریافت جایزه نوبل.
  • 1995- دریافت جایزه سروانتس.
  • 1996- دریافت جایزه صلح آلمان.

معرفی کتاب سالهای سگی نوشته بارگاس یوسا:

کتاب سالهای سگی در سال 1966 منتشر شد. این کتاب به زبان های مختلف ترجمه شده است و در ایران نیز  احمد گلشیری آن را به فارسی بازگردانده. رمان سالهای سگی اولین رمان یوسا است. نویسنده این کتاب را تحت تاثیر مدرسه ای که در سن 14 سالگی درآنجا بود، نوشته است. نویسنده در این کتاب زندگی چند نفر از دانش آموزان  این مدرسه را روایت می کند. رمان سالهای سگی جزء آثار برتر آمریکای جنوبی می باشد. این کتاب جایزه منتقدان نوبل ادبی و اسپانیایی را مختص خود کرده است.

خلاصه کتاب سالهای سگی نوشته ماریو بارگاس یوسا:

افرادی در مدرسه شبانه روزی نظامی لئونسیو پرادو در حال تحصیل هستند. دانش آموزان این مدرسه همیشه با یکدیگر دعوا و بحث دارند. روزی تعدادی از دانش آموزان سوالات امتحان شیمی را می دزدند. یکی از دانش آموزان آن ها را لو می دهد. این کار باعث ایجاد یک فضای خشن و پرهیاهو در مدرسه می شود و ...


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
چهارشنبه, 23 مرداد 1398
امتیاز
4 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
207
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.