معرفی و : فروش کتاب پست مدرن اپرای شناور. جان بارت


معرفی و : فروش کتاب پست مدرن اپرای شناور. جان بارت

توضیحات

کتاب اپرای شناور نوشته ی نویسنده بزرگ جان بارت  روایتگر داستان  زندگی یک  وکیل موفق است.  این کتاب دارای داستانی دلچسب،  با بیانی ساده و بدون هیچ تکلفی است. کتاب اپرای شناور به صد زبان زنده ی دنیا ترجمه شده. اگر به دنبال کتاب با لحن شیرین و بیان ساده و رمان پست مدرن هستید، سایت کتاب خوان این رمان را به شما معرفی می کند.
بیوگرافی نویسنده کتاب اپرای شناور :
جان بارت نویسنده و رمان نویس در 27 مه 1930 در ایالات متحده آمریکا چشم به جهان گشود. وی موفق به دریافت جایزه کتاب ملی و جایزه پن شده  و آثار او جزء آثار فراداستان طبقه بندی می شود. از آثار معروف وی می توان به : پایان راه، گمشده در شهر بازی،شیمرا، نامه ها اشاره کرد.
معرفی کتاب اپرای شناور :
رمان اپرای شناور در سال 1956 در جهان منتشر و در سال 86  موفق به دریافت جایزه ی بهترین اثر داستانی غیر ایرانی شد. نویسنده این کتاب را در 26 سالگی نوشت. زبان این کتاب شبیه زبان کتاب هزار یک شب است.  این کتاب برای نخستین بار توسط انتشارات ققنوس  در ایران انتشار یافت.
خلاصه کتاب اپرای شناور :
نویسنده در این کتاب داستان زندگی فردی  به نام بارت را روایت می کند که وکیل موفقی است. او روزی تصمیم می گیرد خودکشی کند. نویسنده  به دوران کودکی بارت می رود تا حوادث و شرایط اجتماعی آن را بررسی کند. در این داستان بارت با عنوان های مختلفی  شروع به شرح روز خودکشی اش می کند.


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
چهارشنبه, 17 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
0
تعداد بازدید
296
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.