فروش کتاب قتلی مرموز : جشن هالوین . آگاتا کریستی


فروش کتاب قتلی مرموز : جشن هالوین . آگاتا کریستی

توضیحات

کتاب جشن هالووین از سری کتاب های آگاتا کریستی است  که هرکول پوآرو در آن حضور دارد. در این کتاب حقایق پنهان شده جنایی در پشت پرده توسط کاراگاه معروف داستان به شیوه ای جذاب آشکار می شود. داستان جشن هالووین به گونه ای پرشور و جذاب است که خواننده در حین خواندن آن با نشاط تمام آن را تا پایان دنبال می کند. اگر به دنبال کتابی جنایی و پرهیجان می باشید، که هنگام خواندن آن از هیجان زیاد به وجد آیید، رمان جشن هالووین گزینه خوبی است. سایت کتاب خوان قصد دارد این کتاب آگاتا کریستی نویسنده پرآوازه را با 10% تخفیف به اشتراک بگذارد.

درمورد نویسنده کتاب جشن هالووین:

آگاتا کریستی نویسنده ی کتاب جنجالی جشن هالوین است. در جای جای دنیا وقتی حرف از کتاب جنایی می شود، همه، کتاب های آگاتا کریستی را معرفی می کنند. او نویسنده ای با استعداد می باشد که با انتشار آثارش به شهرت زیادی رسیده. آگاتا کریستی نویسنده ای مبتکر است که خلاقیت زیادی در نوشتن کتاب هایش به کار برده.

معرفی کتاب جشن هالووین:

کتاب جشن هالووین یکی دیگر از سری کتاب های جنایی است که در سال 1969 به چاپ رسید و مورد استقبال زیادی قرار گرفت. داستان کتاب جشن هالووین موضوع قتل دختری در جشن بزرگ هالووین می باشد؛ جویس دختری 13 ساله است  که به قتل می رسد.

کارگاه هرکول پوآرو به دنبال مجرم می رود، تا حقایق را کشف کند. نویسنده در کتاب جشن هالووین تمام تلاش خود را کرده ، تا داستانی جذاب و با هیجان برای خواننده های خود بیان کند. این کتاب  به زبان های مختلف ترجمه شده، در ایران مجتبی عبدالله نژاد آن را به فارسی ترجمه کرده است.

خلاصه کتاب جشن هالووین:

جشن بزرگی در حال برگزاری بود وهرکول پوآرو نیز در این جشن حضور داشت. دختر بچه ای به نام جوریس به افراد حاضر در آن جشن می گوید، که  یک بار شاهد انجام قتلی بوده  اما کسی حرف جوریس را باور نمی کند. جوریس که ناراحت و عصبی می شود دیگر در مهمانی نمی ماند. پس از چند ساعت جنازه جوریس را در خانه اش پیدا می کنند. آن شب افرادی از هرکول پوآرو درخواست کردند، تا مجرم را پیدا کند و... 

 

کتاب های از این سبک:

 فروش کتاب شکار قاتل نوشته ی آگاتا کریستی.

 کتاب تراژدی در سه پرده، آگاتا کریستی.

 کتاب شرارتی زیر آفتاب اثر آگاتا کریستی.


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
یکشنبه, 20 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
175
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:

وزن: 221


برای درج نظر وارد شوید.