معرفی و فروش کتاب گیرا و خواندنی ابن الوقت. یوسف انصاری


معرفی و فروش کتاب  گیرا و خواندنی ابن الوقت. یوسف انصاری

توضیحات

: رمان ابن الوقت  که به دستان توانمند نویسنده با استعداد ایرانی یوسف انصاری نوشته شده،  داستان پسری ایرانی است که هنگام رسیدن زمان رفتن از کشورش به دنبال خاطرات دوران کودکی اش  به شهر خودبر می رود. این کتاب داستان سردرگمی و گم کردن هویت اصلی انسان است. نویسنده در این کتاب داستان فردی  را روایت می کند ،که دچار حیرانی شده و هویتش را از دست داد. شخصیت اصلی داستان مانند پرنده ای است که هنگام کوچ هم نوعانش از آن ها جا مانده. سایت کتاب خوان این کتاب را با قیمت کمتری عرضه می نماید.
بیوگرافی نویسنده کتاب ابن الوقت :
یوسف انصاری نویسنده داستان کوتاه و منتقد ادبی از 18 سالگی شروع به نوشتن کرد. وی جزء نویسندگان توانمند کشور است. بیشتر کتاب های انصاری لحنی ساده و گیرا دارند. وی زاده تبریز است و بیشتر داستان هایش نیز در تبریز اتفاق افتاده.
معرفی کتاب ابن الوقت :
با وجود تلخ بودن داستان  کتاب ابن الوقت اما خواننده در حین خواندن آن نمی تواند رهایش کند و تا پایان ادامه اش می دهد. تم اصلی کتاب ابن الوقت سفر و جستجو است که مخاطب و نویسنده هر دو همزمان با هم به کشفیاتی می رسند. نویسنده در این کتاب داستانی را روایت می کند که شخصیت اصلی داستان به جست و جو خاطراتش می رود تا بتواند هویتش را بیایبد اما به نوعی پوچی و بیگانگی از خود می رسد به گونه ای که تمام اطرافیان و حتی خودش را از دست می دهد.
خلاصه کتاب ابن الوقت :
پسر تبریزی در طی مرگ برادر معلولش با خانواده اش درگیر می شود و آن ها را ترک می کند. او به تهران می رود تا هنری را بیاموزد. پسر داستان بعد از مدت ها می خواهد با همسرش ایران را ترک کند اما قبل رفتن برای یافتن خاطراتی به تبریز باز می گردد و... 


دسته بندی
رمان ایرانی
تاریخ درج
یکشنبه, 14 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
0
تعداد بازدید
299
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب نو
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.