فروش داستان زیبای خواستگاری در دهکده.


فروش داستان زیبای خواستگاری در دهکده.

توضیحات

کتاب خواستگاری در دهکده به صورت کمدی  نوشته شده است. در این رمان برعکس بیشتر خواستگاری ها این بار دخترک داستان است که  سه بار ابراز علاقه می کند:  بار اول خواستگاری در کشتی  و دوبار دیگر در دهکده می باشد.  این رمان داستان خواستگاری با پیشنهاد های جالب را برایمان روایت می کند. این کتاب کمدی دلچسب می باشد، که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. نویسنده در کتاب خواستگاری در دهکده عشق مدرن را به نمایش گذاشته است. اگر به دنبال کتاب کمدی با بیان ساده و دلچسب می گردید، کتاب خواستگاری در دهکده  کمدی خوبی است. سایت کتاب خوان قصد دارد، این کتاب را با 10% تخفیف عرضه کند.

معرفی نویسنده ی خواستگاری در دهکده [جرج برنارد شاو]:

جرج برنارد شاو نویسنده کتاب خواستگاری در دهکده در 26ژانویه 1856 در دابلین ایرلند چشم به جهان گشود.  خانواده جرج برنارد بسیار اهل هنر و موسیقی بوده اند، آن ها وضعیت مالی متوسطی داشتند. پدر او کارمند دولت  و مادرش خواننده معروفی بود. جرج برنارد از دوران کودکی نسبت به درس و تحصیل علاقه ای نداشت. استاد موسیقی مادرش به او کمک کرد، تا بتواند در رشته هنر موفق شود. جرج برنارد در 20 سالگی در لندن در رشته هنر ادامه تحصیل داد. او در لندن شروع به نوشتن رمان کرد. وی  نمایشنامه نویس و جزء منتقدان ادبی می باشد. جرج برنارد در بریتانیا بعد از شکسپیر به عنوان نویسنده ی توانمند برگزیده شد.

معرفی کتاب خواستگاری در دهکده:

کتاب خواستگاری در دهکده  به عنوان نمایشنامه برتر انتخاب شده است.  داستان در مورد مردی نویسنده و خانومی است که هر دو در حال مسافرت با کشتی هستند،  می باشد. جرج برنارد کتاب خواستگاری در دهکده را براساس سفرهای خود  با کشتی  و با توجه به شناختی که از خصوصیات اخلاقی تعدادی از آشنایان خود داشت نوشته است .  نویسنده این کتاب را به صورت کمدی نوشته، که داستان پر از کنایه هایی در مورد عشق و روابط مدرن است. رمان خواستگاری در دهکده در سال 1933 نوشته شد، سپس  در سال 1934 به صورت نمایشنامه بر روی صحنه نمایش رفت.

خلاصه کتاب خواستگاری در دهکده:

اقای (الف) که نویسنده است، به سفرهایی با کشتی می رود و در مورد این مسافرت ها کتاب می نویسد. اوکه در یکی از این سفرها در کشتی در حال نوشتن است، با خانم ( ی ) هم سفر می شود، خانم ی از او خوشش آمده می آید و سرصحبت را با او باز می کند. در دیدار بعدی آقای الف از خانوم ی که فروشنده است خرید می کند، آقای الف تظاهر می کند، که او را نشناخته است و...


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
یکشنبه, 27 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
0
تعداد بازدید
209
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.