فروش و معرفی کتاب آیین دوست یابی نوشته ی دیل کارنگی، سخنران و بنیان گذار بنیاد کارنگی.


فروش و معرفی کتاب آیین دوست یابی نوشته ی دیل کارنگی، سخنران و بنیان گذار بنیاد کارنگی.

توضیحات

کتاب آیین دوست یابی کتابی برای داشتن، رابطه ی دوستانه ی بهتر و همچنین یافتن دوستانی خوب است. این کتاب با ارئه روش هایی به خوانندگان کمک می کند، تا در انتخاب دوستانشان دقت کند و طرز برخورد با دوستان را نیز آموزش می دهد. کتاب آیین دوست یابی دارای اصول تاثیر گذاری می باشد. با وجود گذشت چندین سال از اولین انتشارش، هیچ وقت مطالب آن قدیمی نمی شود. نویسنده به گونه ای این کتاب را نوشته است که انگار خود  نیز در همین نسل می زیسته. سایت کتاب خوان این کتاب را با 10% تخفیف عرضه می نماید.

بیوگرافی نویسنده کتاب آیین دوست یابی:

دیل کارنگی نویسنده ی کتاب آیین دوست یابی است. او در سال 1888 در شهر  مری ویل زاده شده است. وی وارد دانشگاه ایالتی وارنزبرگ شد و بعد از فارغ التحصیلی  به کار فروش خوک و صابون روی آورد. دیل کارنگی بعد از پس انداز مبلغی  کار فروشندگی را رها کرد و به کار تدریس  سواد آموزی بزرگسالان مشغول شد. او یک نویسنده و سخنران بزرگ آمریکایی در زمینه های مختلفی می باشد. دیل کارنگی در 1 نوامبر سال 1955 چشم از دار فانی را وداع گفت.

تعدادی از آثار دیل کارنگی:

- آیین زندگی.

- آیین سخنرانی.

- هنر تکلم عمومی.

- پنج دقیق بیوگرافی.

- تراژدی فرزانگی دوران ها.

- راه ساده و سریع برای تاثیر سخن.

معرفی کتاب آیین دوستیابی:

کتاب آیین دوستیابی در سال 1937 منتشر شد. این کتاب به زبان های مختلفی به چاپ رسیده، که در ایران رشید یاسمی آن را به فارسی بازگردانده است. کتاب آیین دوستابی با بیان روش های مختلفی نگرش انسان ها را تغییر می دهد وهمچنین باعث ایجاد تغییرات مثبتی در خواننده اش می شود. نویسنده قواعد موجود در این کتاب را به صورت 6 قاعده در 9 فصل بیان کرده است.

خلاصه کتاب آیین دوستیابی:

فنون رفتار با دیگران :

از انتقاد دیگران خودداری کنید. انتقاد کردن باعث لطمه به غرور دیگران می شود،  که بعدها باعث ایجاد دشمنی است.

وقتی با افرادی معاشرت می کنیم، باید به این گزینه توجه کنیم که آن ها نیز دارای احساساتی هستند و ممکن است با انتقاد ما به روحیه آن ها لطمه وارد شود. به جای اینکه رفتار دوستانمان را مورد انتقاد قرار دهیم، باید به این نکته توجه کنیم که چه چیزی باعث این رفتار در آنان شده است.

متعاقد کردن دیگران برای انجام کاری:

برای آن که دیگران را وادار به انجام کاری کنیم ، اول باید آن ها را به آن کار علاقه مند کنیم تا  میل انجام آن کار در آن ها به وجود آید و...


دسته بندی
موفقیت و تجارت
تاریخ درج
پنجشنبه, 17 مرداد 1398
امتیاز
4 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
152
قیمت (تومان)
27000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:

قیمت روی جلد: 30000

انتشارات: بهزاد


برای درج نظر وارد شوید.