فروش کتاب خارق العاده ی عامه پسند اثر چارلز بوکفسکی.


فروش کتاب خارق العاده ی عامه پسند اثر چارلز بوکفسکی.

توضیحات

کتاب عامه پسند یک رمان انگلیسی است.  نویسنده در این رمان داستان زیبا و خواندنی را روایت می کند.  رمان عامه پسند در مورد کارآگاهی به نام نیکی  بلان است که پرونده های عجیبی را دنبال می کند. این کتاب جزء رمان های پرفروش  می باشد که مورد استقبال زیادی قرار گرفت. اگر به دنبال رمانی با داستان فوق العاده ای هستید کتاب عامه پسند گزینه خوبی است. سایت کتاب خوان این کتاب را با 10% تخفیف عرضه می کند.

بیوگرافی نویسنده کتاب عامه پسند:

هاینریش چارلز بوکوفسکی در 16 اوت سال 1920 در آلمان چشم به جهان گشود.  بوکوفسکی بعد از اتمام تحصیلات دبیرستانش  به دانشگاه شهر لس آنجلس رفت و در آنجا دوره روزنامه نگاری، ادبیات و هنر را سپری کرد.  او در سن 23 سالگی اولین رمان خود را به چاپ رساند. در سال 1950 بوکوفسکی در اداره پست مشغول به کار شد اما بعد از دو سال از آن کار استعفا داد. او در سال 1955 به علت زخم معده در بیمارستان بستری شد و بعد از مرخص شدن از بیمارستان شروع به نوشتن شعر کرد. بوکوفسکی در 9 مارس سال 1994 به علت ابتلا به سرطان خون با نهایت تاسف درگذشت.

تعدادی از آثار چالز بوکوفسکی:

  • 1971- پستخانه.
  • 1975- هزار پیشه.
  • 1978- زن ها.
  • 1982- ساندویچ ژامبون.
  • 1989- هالیوود.
  • 1983- زیباترین زن شهر.

معرفی کتاب عامه پسند:

 کتاب عامه پسند در سال 1994 برای  نخستین بار به چاپ رسیده است. این کتاب آخرین رمان چارلز بوکوفسکی می باشد.  کتاب عامه پسند به زبان های مختلف ترجمه شده  و در ایران نیز پیمان خاکسار آن را  به فارسی بازگردانده است. کارآگاه موجود در این رمان از زندگی و اطرافیان خود ناراضی است او خود را فردی بی عرضه  و تمام انسان ها را افرادی غمگین و افسرده می پندارد. انسان های عجیب و غریبی به  کارآگاه  داستان مراجعه می کنند.

خلاصه کتاب عامه پسند:

نیک بلان کارآگاه داستان، فردی بداخلاق و بد دهن می باشد. یک روز زنی به نام فرشته مرگ به او مراجعه می کند از او می خواهد که فردی به نام سلین نویسنده مشهور فرانسوی  که چند سال پیش فوت شده را پیدا کند. روز بعد مردی به دیدار او می رود  و می گوید که همسرش به او خیانت کرده و...  


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
شنبه, 26 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
210
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.