فروش کتابی برای کسب ثروت . پدر پولدار و پدر بی پول. رابرت کیوساکی.


فروش کتابی برای کسب ثروت . پدر پولدار و پدر بی پول. رابرت کیوساکی.

توضیحات

کتاب پدر پول دار، پدر بی پول  نوشته ی نویسنده ژاپنی – آمریکایی رابرت کیوساکی است. نویسنده در این کتاب دو پدر با وضعیت مالی متفاوتی را بررسی کرده. این کتاب در مورد استقلال مالی و راه های کسب موفقیت و ثروت در زندگی می باشد. کتاب پدر پول دار، پدر بی پول کتابی برای رسیدن به موفقیت، برای پیشرفت، داشتن ثروت بالا، داشتن استقلال مالی و  برای حسرت نخوردن در زندگی و برای داشتن آینده ای درخشان است. سایت کتاب خوان این کتاب را با 10 درصد تخفیف عرضه می نماید.

بیوگرافی نویسنده کتاب پدر پول دار و پدر بی پول :

رابرت تورو کیوساکی  در 8 آوریل 1947 متولد شد. کیوساکی سرمایه گذار و نویسنده بزگ ژاپنی - آمریکایی است. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در نیویورک گذراند و بعد از فارغ التحصیلی  به عنوان افسر خلبان در ویتنام مشغول به کار شد. وی بعد از بازگشت از ویتنام شروع به فعالیت تجاری کرد و به یک سرمایه دار معروفی تبدیل شد.

معرفی کتاب پدر پول دار و پدر بی پول :

کتاب پدر پو دار و پدر بی پول در سال 1997 برای نخستین بار چاپ شد. نویسنده در این کتاب علت فقر در جامعه را مورد بررسی قرار داده  و بزرگترن عامل فقر را نظام آموزشی دانسته چرا که هبیچ آموزش مالی در این نظام به کودکان داده نمی شود و آن ها را  به استخدام در کارهای دولتی با درآمد ماهیانه ناچیز تشویق می کنند.

خلاصه کتاب پدر پول دار و پدر بی پول :

نویسنده که دارای دو  پدر، یکی تنی ( پدر بی پول ) و یکی پدر دوستش ( پدر پول دار )  بوده ، در این کتاب به مقایسه شرایط اقتصادی آن دو پرداخته. نویسنده در این کتاب داستان زندگی اش و  توصیه هایی که آن دو پدر در طول زندگی  به او می کردند را شرح داده  و مقایسه کرده است.


دسته بندی
موفقیت و تجارت
تاریخ درج
جمعه, 12 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
268
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های با تخفیف ویژه
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.