فروش کتاب هنر خوب زندگی کردن، اثر رولف دوبلی؛ کتابی برای پیشرفت در زندگی.


فروش کتاب هنر خوب زندگی کردن، اثر رولف دوبلی؛ کتابی برای پیشرفت در زندگی.

توضیحات

کتاب هنر خوب زیستن شامل قاعده و قوانین کاربردی برای داشتن زندگی بهتر است. این کتاب نوش دارویی برای خوب زیستن می باشد. استفاده کردن یا نکردن از یک سری قواعد موجود  باعث تحول در  زندگی می شود با خواندن این کتاب متقاعد می شوید که از آن ها نهایت استفاده را بکنید. سایت کتاب خوان این کتاب را با 10% تخفیف عرضه می نماید.

بیوگرافی نویسنده کتاب هنر خوب زندگی کردن:

رولف دوبلی نویسنده مشهور سوئیسی کتاب هنر خوب زیستن را نوشته است. او برای خلاصه نویسی کتاب بنیاد getabstract را تاسیس کرد. او خود در طول زندگی اش فردی بسیار موفق بوده است. وی در نوشتن آثارش از تجربیات شخصی اش  استفاده کرده.

معرفی کتاب هنر خوب زندگی کردن:

کتاب هنر خوب زیستن شامل 52 روش برای خوب زیستن است. این کتاب باعث کسب آرامش، ثروت و موفقیت در طول زندگی می شود. کتاب هنر خوب زیستن  جوایز زیادی را کسب کرده است. این کتاب به زبان های مختلفی ترجمه شده و در ایران آن را عادل فردوسی پور گزارشگر معروف فوتبال، بهزاد توکلی و علی شهروز به فارسی بازگردانده. نویسنده این کتاب را در 305 صفحه تالیف کرده است.

خلاصه کتاب هنر خوب زندگی کردن:

انسان همواره از نسل های قدیم نیز بر این تفکر بود، که چگونه زندگی کنیم؟ راه های داشتن زندگی خوب چیست؟ چگونه می توان خوشبخت بود؟ انسان در هر نسلی که باشد، همواره دنبال این موارد است اما هیچ وقت جواب مناسبی پیدا نمی کند، زیرا آدمی  همواره دنبال یک قانون واحد است؛ اما همچین چیزی وجود ندارد و...

 

کتاب های مرتبط:

 کتاب ثرتمندترین مرد بابل، جورج ساموئل کلاسون.

کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته ی دیوید جی شوارتز.


دسته بندی
موفقیت و تجارت
تاریخ درج
ﺳﻪشنبه, 15 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
102
قیمت (تومان)
36000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:

قیمت روی جلد: 40000

وزن: 205


برای درج نظر وارد شوید.