فروش کتاب هنر شفاف اندیشیدن. رولف دوبلی، روانشناسی برای زندگی


فروش کتاب هنر شفاف اندیشیدن. رولف دوبلی، روانشناسی برای زندگی

توضیحات

کتاب هنر شفاف اندیشیدن برای تغییر تفکر است. این کتاب بیان کننده روش و یا قاعده و قوانینی برای رسیدن به موفقیت نیست،  بلکه در مورد درست و شفاف اندیشیدن صحبت می کند و این اندیشه درست انسان است که او را به خوشبختی می رساند. سایت کتاب خوان کتاب هنر شفاف اندیشیدن را با 10% تخفیف عرضه می نماید.

بیوگرافی نویسنده کتاب هنر شفاف اندیشیدن:

 رولف دوبلی کتاب هنر شفاف اندیشیدن را نوشته است. او در 15 ژوئیه سال 1996 در سوئیس چشم به جهان گشود. رولف مدرک لیسانس و فوق لیسانس خود را در رشته ی ام بی ای و سپس مدرک دکترای خود را در رشته  فلسفه اقتصاد از دانشگاه سنت گالن دریافت کرد. وی نویسنده و تاجر بزرگ  سوئیسی است.

معرفی کتاب هنر شفاف اندیشیدن:

کتاب هنر شفاف اندیشیدن  در سال 2013 برای نخستین بار به چاپ رسید. این کتاب شامل 325 صفحه  است که عادل فردوسی پور، بهزاد توکلی و علی شهروز آن را به زبان فارسی بازگردانده اند.  نویسنده کتاب هنر شفاف اندیشیدن، این کتاب را در 99 فصل نگاشته،  که در آن تمام خطاهایی که ذهن انسان به صورت ناخواسته  مرتکب می شود را همراه مثال های قابل درک بیان کرده است.

خلاصه کتاب هنر شفاف اندیشیدن:

انسان باید در مرحله اول خطاهای خود را بیایبد. ذهن انسان به صورت غیر عمدی دچار اندیشه های اشتباهی می شود، که این تفکرات اشتباه در زندگی مشکل ایجاد خواهند کرد. در مرحله نخست ما باید ذهنمان را  به شفاف اندیشیدن عادت دهیم. ذهن انسان در طول زندگی در تصمیم گیری ها، انتخاب ها، دچار خطاهایی می شود،  که از اشتباه بودن هیچکدام آگاه نیست  و...


دسته بندی
موفقیت و تجارت
تاریخ درج
چهارشنبه, 16 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
125
قیمت (تومان)
43200
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:

قیمت روی جلد: 48000


برای درج نظر وارد شوید.