فروش یکی از محبوبترین رمان های آلمان : پایان تنهایی. بندیکت ولس


فروش یکی از محبوبترین رمان های آلمان :  پایان تنهایی. بندیکت ولس

توضیحات

کتاب پایان تنهایی رمانی در مورد عشق و دوست داشتن است. این رمان یک کتاب عاشقانه و فلسفی است. راوی داستان پایان تنهایی تمام خاطرات زندگی خود و خانواده اش را در ذهن خود مرور می کند و یک آثار ادبی مشهور خلق کرده است. این رمان  دارای بیان ساده و شیرینی است که با مخاطب خود ارتباط برقرار می کند.  کتاب پایان تنهایی توجه منتقدان و نویسندگان زیادی را نسبت به خود جلب کرده است. سایت کتاب خوان قصد دارد، این رمان را با 10% تخفیف به اشتراک بگذارد.

بیوگرافی نویسنده کتاب پایان تنهایی:

بندیکت ولس نویسنده کتاب پایان تنهایی است. او در سال 1984  در آلمان چشم به جهان گشود.   بندکیت ولس  قبل از گرفتن مدرک دیپلم  در شهر مونیخ ساکن بود، سپس در سال 2003 به شهر برلین رفت. وی  اولین رمان خود را در سال 2008 منتشر کرد، که با استقبال زیادی روبرو شد و سپس در سال2009 دومین رمان خورد را در حالیکه 19 سال سن داشت  به چاپ رسانید. بندیکت ولس سومین رمان خود را در سال 2011 منتشر کرد، که این رمانش رتبه ششم را در بین پرفروش ترین کتاب های هفتگی ازآن خود کرد.

معرفی کتاب پایان تنهایی:

کتاب پایان تنهایی کتاب معروفی است. این رمان  نه تنها در آلمان بلکه در جهان طرفداران زیادی دارد. کتاب پایان تنهایی چهارمین رمان بندیکت ولس است که نوشتنش هفت سال طول کشید. این کتاب در سال2016منتشر شد  و سی هفته جزء ده کتاب  پرفروش بود. کتاب پایان تنهایی با انتشارش جوایزی را برای خود کسب کرده است از جمله : جایزه انجمن راونسبورگ  و همچنین جایزه ادبی اتحادیه اروپا. این رمان توسط حسین تهرانی به فارسی ترجمه شده است. موضوع این کتاب  در مورد دو برادر و یک خواهر می باشد، که در سن کودکی والدین خود را از دست داده اند.

خلاصه کتاب پایان تنهایی:

داستان در مورد زندگی دختری به نام خاطره است. خاطره پدر و مادرش را از دست داده  او کنار مادر بزرگ خود زندگی می کند. خاطره دختر بسیار زیبایی می باشد. او دارای دو برادر است. برادر بزرگش که امید نام دارد، برای تحصیل به کشور آلمان رفته است. خاطره به مدت هشت سال عاشق مردی به نام پیمان  می شود، او تصمیم خود را برای ازدواج با پیمان گرفته است. آن ها قرار جشن نامزدی را میگذارند، اما روز قبل از جشن نامزدی و...


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
شنبه, 19 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
113
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.