خرید آنلاین کتاب قصر شیشه ای با 50 درصد تخفیف


خرید آنلاین کتاب قصر شیشه ای با 50 درصد تخفیف

توضیحات

نویسنده ی کتاب قصر شیشه ای جینت والز است ، که جینت والز در 21 آوریل 1960 در آمریکا متولد شد کتاب قصر شیشه ای بهترین رمان جینت والز می باشد. در این سایت می خواهیم به معرفی این کتاب بپردازیم و آن را با نصف قیمت عرضه کنیم .

کتاب قصر شیشه ای :

کتااب قصر شیشه ای در سال 2005 انتشار یافت، اوایل انتشار این کتاب در ایران ناشناخته بود بعد از آن که از روی آن فیلمی ساخته شد در ایران شناخته شد. این کتاب قلعه ی شیشه ای نام دارد ، که در فارسی به قصر شیشه ای نیز بازگردانی شده است. کتاب قصر شیشه ای در 438 صفحه می باشد. در ایران در سال 1395 منتشر شد توسط الهام افسری ترجمه شد. کتاب قصر شیشه ای در مورد زندگی زنی می باشد، که راوی داستان است .

درباره ی کتاب قصر شیشه ای :

کتاب قصر شیشه ای در مورد زندگی دختر بچه ای است که مشکلات زیادی در زندگی اش وجود دارد. این داستان نشان می دهد که او چگونه با وجود مشکلات فراوان در خانواده و بی فکری و بی قیدی والدین در برابر این مشکلات مقاومت کرد و آینده ای درخشان را برای خود رقم زد. داستان قصر شیشه ای درباره ی عشق نامحدود که غریق نجات خانوده ای غرق در مشکلات می شود. وسرنوشت این خانواده را از نابودی می رهاند.

خلاصه کتاب قصر شیشه ای :

در این داستان پدر که دچار دو گانگی می باشد گاه رفتار خوب دارد و گاه رفتار بد که آرامش را از فرزندانش سلب کرده است. دخترک داستان جینت نام دارد؛ پدر در حالت معمول باعث رشد قوه ی خیال پردازی فرزندانش می شود و به آن ها راه و روش مقاومت در برابر سختی های روزگار را  می آموزد. اما در حالت غیر معمول در حالتی که الکل مصرف می کند به یک فرد کازب و ویران کننده تبدیل می شود. مادر جینت عقیده دارد که وظایفی که نسبت به همسر و فرزندانش داشته مانع آزادی او شده. با وجود شرایط بد خانوادگی جینت با درایت و خرد توانست خود را از این منجلاب  جدا کند. جینت دخترک داستان قصر شیشه ای چگونه  این مشکلات را کنار خواهد گذاشت و آینده ی روشن برای خود رقم خواهد زد.

هم اکنون میتوانید برای تهیه ی این کتاب زیبا اقدام کرده و آن را با 50% تخفیف از فروشگاه و نمایشگاه اینترنتی کتاب خوان تهیه کنید.  


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
یکشنبه, 15 اردیبهشت 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
584
قیمت (تومان)
45000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های با تخفیف ویژه
ویژگی ها:

سال نشر: 1397

تعداد صفحه: 360

قطع: رقعی

نوع جلد: نرم

انتشارات: آسو

قیمت روی جلد: 70000


برای درج نظر وارد شوید.