فروش رمان حیرت انگیز : قتل آقای راجر آکروید . آگاتا کریستی


فروش رمان حیرت انگیز : قتل آقای راجر آکروید . آگاتا کریستی

توضیحات

کتاب قتل آقای راجر آکروید یکی از موفق ترین کتاب های جنایی است.  کارگاه داستان  هرکول پوآرو است،  او طوری از معمای داستان رمز گشایی می کند که خواننده  را به حیرت می اندازد. کتاب قتل آقای راجر آکروید علاوه بر آنکه  بین عموم مردم طرفداران زیادی دارد  مورد توجه بسیاری از نویسندگان نیز قرار گرفته است. این کتاب جزء رمان های پرهیجانی است که ضربان قلب خواننده اش را به بازی می گیرد و  باعث می شود که مخاطبش با شوق زیاد آن را دنبال کند. سایت کتاب خوان قصد دارد این کتاب را با قیمت کمتر عرضه کند.

در مورد نویسنده کتاب قتل  آقای راجر آکروید :

آگاتا کریستی  نویسنده کتاب قتل آقای راجر آکروید است. او با انتشار این کتاب به شهرت زیادی رسید. آگاتا  کریستی تا پایان عمر خود 66 رمان به چاپ رساند. بیشتر آثار آگاتا کریستی جزء آثار پرفروش است. آگاتا کریستی  نویسنده بزرگی می باشد، که از روی آثارش فیلم های زیادی  برروی پرده رفته است.

در مورد کتاب قتل آقای راجر آکروید :

کتاب قتل آقای راجر آکروید در سال 1926 منتشر شد. رمان قتل آقای راجر آکروید داستان جنایی است  که در یکی از روستاهای دور افتاده اتفاق می افتد. آگاتا کریستی در این کتاب همه اشخاص و وسایل  خانه را  به شیوه عالی بیان می کند. یکی از خدمه های   داستان که فردی مرموز است، قواعد خاصی  و رفتار مشکوکی دارد.  پزشک دهکده که زنی خوش قلب و فضول است او تمام اتفاقاتی که در روستا می افتد را برای همه می گوید. همه کتاب هایی که در قالب معما هستند، به طریقی خواننده را فریب می دهند،  آگاتا کریستی در این رمان ترفندی به کار برده  که برای زمان خود بی نظیر می باشد.

خلاصه کتاب قتل راجر آکروید :

 خانم  فرارز که یکی از بیماران دکتر جیمز شیارد بوده  کشته می شود،  مردم دهکده معتقدند که خانم فرارز به علت مصرف  زیاد ورونال فوت  توهم زده  همسر خود را کشته  به خاطر این کارش عذاب وجدان گرفته و خود را کشته است . خانم فرارز قرار بوده بعد مراسم فوت همسرش با فردی به نام راجر کروید ازدواج کند. اهالی دهکده ی کینگز آبوت  در مورد اتفاق افتاده  صحبت می کنند. هرکول پوآرو همسایه دکتر شیارد می باشد. دکتر شیارد در مورد این قضیه با هرکول پوآرو صحبت می کند.

روز بعد دکتر شیارد به دیدن آقای راجر می رود.  آقای راجر به دکتر شیارد می گوید به خاطر کشته شدن خانم فرارز  دچار عذاب شده است. 


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
جمعه, 05 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
0
تعداد بازدید
250
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.