فروش کتاب: قتل در زمین گلف اثر آگاتا کریستی یکی از برترین کتاب های جنایی


فروش  کتاب: قتل در زمین گلف اثر آگاتا کریستی یکی از برترین کتاب های جنایی

توضیحات

کتاب قتل در زمین گلف  یکی از کتاب های مشهور جنایی آگاتا کریستی است. رمان قتل در زمین گلف  یکی از رمان های معمایی در مورد قتلی است که هر کول پوآرو و هیستینگز اقدام به حل آن می کنند.نویسنده  کتاب قتل در زمین گلف را  چنان محکم و استوار شروع کرده،  که  مرود تمجید همه ی منتقدان قرار گرفته است.  این کتاب جزء کتاب های جنایی است که طرفداران زیادی دارد. سایت کتاب خوان کتاب قتل در زمین گلف را با 15% تخفیف عرضه می کند.

در مورد نویسنده کتاب قتل در زمین گلف :

رمان قتل در زمین گلف نوشته آگاتا کریستی نویسنده بزرگ انگلیسی  ادبیات جنایی است. آگاتا کریستی در آثارش  دو شخصیت مهم هرکول پوآرو و خانم پوآرو را آفریده است. این  دو شخصیت  طرفداران زیادی  برای خود کسب  کرده اند. او در آثارش بیشتر از شخصیت هرکول پوآرو  استفاده می کند. آگاتا کریستی  به خاطر نگارش  کتاب های جنایی اش لقب ملکه جنایت را کسب کرده است. کریستی  رتبه اول را در بین نویسندگان که آثار پرفروش داشته اند را برای خود برگزیده. او  اولین شخصی است که از جامعه نویسندگان آمریکا  لقب استاد اعظم  را گرفته است.

در مورد کتاب قتل در زمین گلف :

کتاب قتل در زمین گلف در مورد قتل یکی از ثرتمنداران فرانسوی به نام  موسیو رنالد می باشد. موسیو  که یکی از سرمایه داران بزرگ است، نامه ای به پوآرو می نویسد و از او درخواست کمک می کند. پوآرو همراه یکی از دوستان نزدیکش  به نام هیستینگز به ماوریت می روند تا به آن مرد کمک کنند. کتاب قتل در زمین گلف در سال 1923 منتشر شد و توسط محمد علی ایزدی ترجمه  به فارسی شده است.

خلاصه کتاب قتل در زمین گلف :

هیستنگز در قطار در حال حرکت از پاریس به سمت لندن است، او وقتی به لندن می رسد با پوآرو ملاقات می کند.  پوآرو نامه را که از فرد معروفی  به دستش رسیده را به هیستنگز نشان می دهد، هیستنگز وقتی اسم آن مرد را می شنودآن را می شناسد . هر دو عازم سفر می شوند. وقتی آن دو به  ملک رینالد می رسند،  خبر بدی را می شنوند ( موسیو رنالد به قتل رسیده است). همسر رنالد می گوید وقتی وارد اتاقش شدم دو فرد که نقاب در صورتشان بود داخل اتاق بودند  و خدتمکارانش می گویند روز قبل از مرگش با زنی ملاقات داشته و...


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
ﺳﻪشنبه, 09 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
0
تعداد بازدید
310
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.