فروش کتاب سرتا سر هیجان، روح گریان من. کیم هیون هی


فروش کتاب سرتا سر هیجان، روح گریان من. کیم هیون هی

توضیحات

کتاب روح گریان من داستان زندگی دختری را روایت می کند، که در دوره نوجوانی به عنوان جاسوس آموزش می بیند  و به کشور های مختلف فرستاده می شود. داستان پایانی جالب و غیر قابل تصور دارد. این کتاب خاطرات دختر جاسوس  از زمان کودکی تا زمانی که باعث انفجار هواپیمای مسافر بری می شود را بیان می کند. کتاب روح گریان من بعد از انتشارش مورد استقبال زیادی قرار گرفت  و در بیشتر نقاط جهان به چاپ رسید. سایت کتاب خوان قصد دارد این کتاب را با 20% تخفیف عرضه کند.

معرفی نویسنده ی کتاب روح گریان من :

کیم هیون هی نویسنده ی کتاب روح گریان من است. او همان دخترک جاسوس داستان می باشد. کیم هیون هی در کره ی شمالی متولد شده است. وی در این داستان خاطرات زندگی اش را برایمان روایت می کند. کیم هیون هی در دوران نوجوانی مجبور می شود، خانواده اش را ترک کند  و بدون آن ها زندگی کند.

در باره ی کتاب روح گریان من :

کتاب روح گریان من بعد از اینکه برای نخستین بار چاپ شد، به یازده زبان مختلف  در جهان ترجمه شد و  در ایران هم در سال1397 فرشاد رضایی  به فارسی ترجمه کرد که 7بار مورد چاپ قرار گرفته است. کیم هیون هی در دوران نوجوانی دور از خانواده خود زندگی می کند. او برای جاسوس شدن  وارد حزبی می شود. در ابتدا نام مستعاری  او کیم اوک هوا  را برای خود انتخاب می کند. کیم هیون هی در کتاب روح گریان من دراوایل داستان خاطرات دوران کودکی را به طور خلاصه بیان می کند. او در این کتاب تمام سختی و پستی بلندی های زندگی اش را برایمان روایت می کند.  کتاب روح گریان من کیم هیون هی در مورد  کره ی شمالی ،  ماموریت هایش،  آموزش هایی که دیده ؛ زندانی شدنش و   تمام اتفاقات زندگی اش می گوید.

خلاصه کتاب روح گریان من :

کیم هیون هی زنی زیبا بود، او به علت زیبا بودن  و بلد بودن زبان ژاپنی به طور ناخواسته وارد حزب جاسوسی شد. وی  به مدت چند سال آموزش های سختی می بیند، تا به یک جاسوس تبدیل شود. بعد از اتمام دوران آموزشی به ماموریت های مختلف در کشور های گوناگون می رود.  یکی از این ماموریت های کیم هیون هی منفجر کردن هواپیمای پرواز858 بوده است. او این هواپیما را که دارای 115 سرنشین می باشد را منفجر می کند.بعد از انفجار کیک هیون هی دستگیر می شود و  ماموران به شیوه جالب از او اعتراف می کشند و...


دسته بندی
رمان خارجی
تاریخ درج
چهارشنبه, 03 مهر 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
308
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.