فروش کتاب جذاب امروز شنبه. یوسف انصاری.


فروش کتاب جذاب امروز شنبه. یوسف انصاری.

توضیحات

کتاب امروز شنبه نوشته نویسنده ایرانی یوسف انصاری است. نویسنده در این کتاب هفت داستان کوتاه را روایت می کند، هفت داستانی که از نظر موضوع کاملا با یکدیگر متفاوت هستند اما از نظر مضمون چیزی آن ها را به یکدیگر پیوند می دهد.. این کتاب دارای داستان های دلنشین و جذابی است. این کتاب در سال همچنین نامزد نهایی جایزه ی مهرگان بهترین مجموعه داستان سال های 90 و 91 نیز بوده است. سایت کتاب خوان رمان امروز شنبه را با 10 درصد تخفیف برای شما عزیزان عرضه می نماید.

بیوگرافی نویسنده کتاب امروز شنبه :

یوسف انصاری در سال 1362 در تبریز چشم به جهان گشود. وی از دوران کودکی به نویسندگی علاقه زیادی داشت. او نویسندگی را از سال 1386 آغاز کرد و از آن دوران به طور جدی شروع به داستان نویسی کرد. انصاری تا کنون بیش از 70 داستان از خود منتشر کرده است. از آثار دیگر او می توان به "ابن الوقت" و کتابی در مورد زنده یاد غلام حسین ساعدی اشاره کرد.

معرفی کتاب امروز شنبه :

داستان های این کتاب اغلب رئالیستی هستند، موضوع اصلیشان ترس و تنها ماندن انسان های مدرن است. انسان هایی که روز به روز با پیشرفت تکنولوژی تنها تر می شوند. نویسنده در این کتاب شروع به قصه گویی کرده است و در این کتاب مکان عنصر تعیین کننده ی داستان است.

 

قسمتی از داستان "اسماعیل"  از این مجموعه:

حس این که بعد این همه سال برگشته، بی آن که کسی از آمدن اش خبردار شود، شبیه احساس آدمی بود که ساعتی دیگر باید جلو جوخه ی اعدام می ایستاد، بی آن که کسی از مرگ اش خبر دار شود. این احساس را خوب می شناخت؛ کافی بود کسی یک بار همچین آدمی را ببیند و تا آخر عمر، احساس اش را در آن زمان محدود حس کند. چشم هاش را بست تا تصوراتی که دوباره بعد از سال ها جان می گرفتند، توی تاریکی بلغزند....


دسته بندی
مجموعه داستان ایرانی
تاریخ درج
یکشنبه, 05 آبان 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
0
تعداد بازدید
228
قیمت (تومان)
14000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.