فروش کتاب موفقیت بنویس تا اتفاق بیفتد. هنریت آن کلاوسر.


فروش کتاب موفقیت بنویس تا اتفاق بیفتد. هنریت آن کلاوسر.

توضیحات

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد کتابی برای دستیابی موفقیت است. نویسنده در این کتاب با بیان روش هایی  انسان ها را برای دستیابی  به موفقیت کمک می کند. کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد دارای لحن و بیان شیرین و امیدوار کننده ای است. این کتاب یکی از کتاب های برتر و پرطرفدار در زمینه کسب پیشرفت و موفقیت می باشد. سایت کتاب خوان کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد را با 10% تخفیف عرضه می نماید.

بیوگرافی نویسنده کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

هنریت آن کلاوسر کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد را نگاشته است. هنریت کلاوسر در کشور آمریکا متولد شده. او مدیر یک موسسه ی مشاوره است. هنریت کلاوسر علاوه بر کار مشاوره سخنرانی های زیادی را برای عموم مردم برگزار می کند. وی فردی بسیار موفق می باشد و توانسته با آثار و سخنرانی هایش کمک زیادی به عموم مردم کند.

کتاب های هنریت کلاوسر:

- قلبت را روی کاغذ بیاور.

- کتاب با هر دو طرف مغزت بنویس.

معرفی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد  در زمان انتشارش مورد استقبال زیادی قرار گرفت.  نویسنده این کتاب را در 20 فصل نوشته است. او در هر فصل خاطرات فردی را بیان می کند، که با نوشتن رویا و آرزو هایش بر روی کاغذی به آن ها دست یافته اند.  نویسنده در این کتاب می گوید،  که آرزوهایتان را بروی برگه ای بنویسید این نوشتن باعث می شود تا آرزوهایتان تحقق یابد.

خلاصه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

فرقی نمی کند که آرزوی شما بزرگ است یا کوچک  هر آرزوی که دارید آن را بنویسید. اگر رویایی  دارید، که به خاطر کوچکی یا بزرگی  کنارش گذاشته اید آن  را بر روی برگه ای بنویسید و کنارش ستاره بگذارید. این نوشتن باعث می شود شما برای تحقق آرزوهایتان امید بسیاری پیدا کنید و به آن دست یابید  و...


دسته بندی
موفقیت و تجارت
تاریخ درج
چهارشنبه, 30 مرداد 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
186
قیمت (تومان)
0
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:


برای درج نظر وارد شوید.