معرفی و فروش کتاب: شدن . خاطرات و زندگی میشل اوباما


خلاصه:

: کتاب شدن کتاب خاطرات زندگی میشل اوباما است. میشل همسر رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما می باشد. کتاب شدن زندگی نامه ایست از دوران کودکی تا زمانی بزرگسالی و زمانی که سر از کاخ سفید درمی آورد. با خواندن کتاب شدن درمیابیم خواستن توانستن است. اگر خواستار چیزی هستیم و برای رسیدن به آن تمام سعی و تلاش خود را کنیم حتما به آن دست خواهیم یافت. کتاب شدن نشان می دهد چگونه می توان در کنار مادر و همسری نمونه بودن به تحصیل و کار پرداخت. سایت کتاب خوان کتاب شدن را با تخفیف حداکثر عرضه می کند.
در مورد نویسنده کتاب شدن میشل اوباما :

میشل  لاوون اوباما  رابینسون نویسنده کتاب شدن را نوشته است. میشل  اوباما در 17 ژانویه 1964در شیکاکو در یک خانواده فقیراز نژاد سیاه پوست ها  متولد شد.  پدر او در تصفیه خانه آب کار می کرد، مادرش تا قبل از اینک میشل  راهی مقطع دبیرستان شود خانه دار بود. میشل اوبا از دوران کودکی عاشق درس و تحصیل بود. او با تمام سختی ها و تفاوت نژادی که داشت، توانست ادامه تحصیل دهد. وی  دارای مذهب مسیحی  پروتستان است.  میشل اوباما بعد از اتمام دوران دبیرستان به دانشگاه  پرینستون رفت و در رشته حقوق تحصیل کرد. او تا مقطع دکترای ادامه داد  و وارد دانشگاه هاروارد شد و مدرک دکترای خود را از دانشگاه هاروارد گرفت.  میشل اوباما به کار وکالت مشغول بوده است. او در سن 28 سالگی با باراک اوباما ازدواج کرد. وی با ازدواج با باراک اوباما اولین بانوی  آمریکایی- آفریقایی در ایالت متحده آمریکا است. او علاوه برکار وکالت نویسندگی نیز می کند، که کتاب شدن کتابی پرطرفدار را نوشت. میشل اوباما به رشته محیط زیست علاقه زیادی داشت، او تمام سبزیجات مورد نیاز خانواده خود را خودش در داخل کاخ سفید پرورش می داد. میشل به زنبورداری نیز علاقه مند بود، این علاقه او باعث شد، در کاخ سفید زنبور داری نیز انجام دهد. میشل اوباما در سال2016 که دوران ریاست اوباما به اتمام رسید،  در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا  طرفدار هیلاری کلینتون بود. او برای حمایت از هیلاری کلینتون چندین سخنرانی برگذار کرد.

معرفی  و خلاصه کتاب شدن میشل اوباما :

 میشل با بیان ساده و شیرین ما را با دنیای خود آشنا می کند. او در کتاب شدن می خواهد خیلی چیزها را به ما آموزش دهد مثل : تلاش کردن، ناامید نبودن، هیچ چیزی در دنیا مانع رسیدن به آرزوها نیست. کتاب شدن می گوید فقر و نداری، تفاوت فرهنگی ، تفاوت نژادی  با وجود تمام این مشکلات می شود، به تمام آرزو های خود رسید. کتاب شدن تمام تجربیات میشل اوباما را برایمان بیان می کند. این کتاب نشان می دهد، میشل اوباما با تمام سختی و مشکلات زندگی اش ، فقر و نداری، گرفتاری ها، تضادها توانست خود را به جایگاهیی که دوست دارد برساند.  با خواندن کتاب شدن درمی یابیم، که انسان های بزرگی که ما الان داریم میبینیم ، انسان هایی که به جایگاه بالایی رسیده اند  و در جامعه سرشناس شده اند آن ها از دوران کودکی صاحب این جایگاه نبودند، آن افراد انسان هایی مثل تمام افراد کره ی زمین بودند اما وقتی آرزویی برسر داشتند فقط آن را در ذهن نمی پروراندند  از هماان دوران کودکی با تمام قوای خود کوشیدند  تا به آن آرزو برسند. کتاب شدن شخصیتی را برایمان بیان می کند، که او را از محل فقر نشین شیکاگو به کاخ نشین آمریکا تبدیل کرده است. این کتاب  موفقیت ها ، شکست خوردن ها مشکلات زندگی از دوران سقط جنینش  صحبت می کند  و کتابی بسیار ساده و بدون هیچ تکلفی  است.  این کتاب در آمریکا و در سرتاسر جهان  مورد استقبال زیادی قرار گرفت. کتاب شدن میشل 15 روز بعد از اینک منتشر شد، به عنوان پرفروش ترین کتاب سال معرفی شد و  به مدت 15 روز دو میلیون از آن به فروش رسید. کتاب شدن به 24 زبان مختلف ترجمه شده و در ایران نیز  علی سلامی آن را به فارسی ترجمه کرده است. کتاب شدن بیانگر بانویی موفق است  که در برابر سختی و دشواری های زندگی اش  مقاومت می کند  و با صبر همت آینده ای  موفق برای خود می سازد. این کتاب  شخصیتی را نشان می دهد،  که واقعا ذهن خواننده را درگیر خود می کند.

کتاب شدن میشل اوباما دارای چند قسمت است و هر قسمت آن بیانگر دوارنی از زندگی اش می باشد. بخش اول کتاب که دوران کودکی او است، روایتگر دوران سخت کودکی وقتی در یک محله فقر نشین که به محله جرم معروف بود زندگی می کند. وقتی برای دوران دبیرستانش تمام تلاش خود را می کند تا در یک مدرسه با سطح عالی قبول شود، تا وارد دانشگاه هاروارد شود. بخش دوم کتاب که در مورد آشنایی خود با باراک اوباما و ازدواجش با او است و در مورد بعد از فارغ التحصیل شدن در مقطع دکترا که در معتبرترین شرکت حقوقی استخدام شد  و حقوق بسیار بالایی دریافت  می کند، که دور از تصور خانواده اش بوده است.

بخش سوم در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است، که باراک اوباما نامزد انتخابات بود، و پیروزی باراک اوباما در انتخابات و جشن آن ها بعد از انتخابات و...

نظرات در مورد کتاب شدن :

نشریه هیل: کتاب شدن میشل اوبا در اولین هفته انتشارش 1.4 میلیون نسخه در آمریکا و کانادا به فروش رسید. کتاب شدن در اولین روز انتشارش بیش از700 هزرا نسخه از آن به فروش رسید. در کشور آلمان 200هزرا نسخه از آن به فروش رفت. در هلند به یکی از کتاب های پرفروش در این کشور تبدیل شد.

انتشارات بارنز اند نوبل : کتاب شدن میشل اویا بیشترین آمار پیش فروش را در سال2015 به خود مختص کرده بود.

لیز هارول ( مدیر کمپانی بارنز اند نوبل ) : قبل از اینکه کتاب شدن میشل اوباما  رادر قفسه های کتاب فروشیمان قرار دهیم خواهان زیادی داشت.

اپرا وینفری : برای باشگاه کتابش کتاب شدن میشل اوباما را برگزیده است.

معرفی و فروش  کتاب: شدن . خاطرات و زندگی میشل اوباما

عنوان گروه
زندگی نامه
نام کاربری
پگاه
زمان درج
یکشنبه, 31 شهریور 1398
تعداد بازدید
263
امتیاز
5 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.


برای درج نظر وارد شوید.