فروش کتاب امید برانگیز: چهار اثر از فلورانس اسکاول شین.


خلاصه:

کتاب چهار اثر از فلورانس کتابی است، روانشناسی که واقعا احساسات آدمی را برمی انگیزد. این کتاب دارای جذابیت بالایی است. کتاب چهار اثر در واقع ذهن آدمی را به آرامش، به برنامه ریزی فرا می خواند، چون ذهن نا خودآگاه انسان همیشه دنبال شرایطی است که انسان را به آرامش برساند. وقتی کتاب چهار اثر از فلورانس را می خوانیم، مانند داروی آرام بخشی است که بهمان تزریق می کنند، بعد از مطالع این کتاب یه حس آرام بخشی سرتاسر وجودمان را فرا می گیرد. سایت کتاب خوان قصد دارد، کتاب چهار اثراز فلورانس را با قیمت کمتر عرضه کند.
بیوگرافی نویسنده کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین :

فلورانس اسکاول شین نویسنده کتاب چهار اثر است. فلورانس اسکاول شین در 24اکتبر1871 در کامدون نیوجرسی در یکی از خانوداه قدیمی فیلا دلفیایی متولد شد. مادرش  در یک خانواده ی سرشناس  بزرگ شده بود و پدرش  آلدن کرتلند اسکاول  در شهر کامدن  به شغل قضاوت مشغول بود.  او  تحصیلات دبیرستان خود را در مدرسه فیلا دلفیا به اتمام رساند  و سپس در سال 1889 وارد  دانشگاه  پنسیلوانیا  در رشته ی هنر شد. فلورانس در دانشگاه با دختری به نام اورت شین آشنا شد و با او ازدواج کرد. اورت شین یک نقاش معروفی بود.

 فلورانس یک   نویسنده بزرگ آمریکایی  است. فلورانس با پیوستن به گروه تفکر نو جزء این گروه شد و این گروه و  دیدگاه را گسترش  داد. او در سخنرانی های بزرگ مردم را به  تفکر نو دعوت می کرد. وی  سالیان زیادی نقاشی پرآوزه و سخنرانی خوشنام بود. او  برای مردم در مورد دیدگاه و تفکراتشان صحبت می کرد، افراد زیادی پای سخنرانیهای فلورانس می نشستند. فلورانس اسکاول گره از مشکلات افراد زیادی برمیداشت. وی با صحبت کردن در مورد مشکلاتشان کمک بزرگی به آن ها می کرد. او سالیان سال در نیویورک  به تدریس دانش الهیی مشغول بود، افراد زیادی در نیویورک به کلاس های  فلورانس می رفتند. وی فردی ساده و دوست داشتنی بود، سخنانش خیلی ساده و بدون هیچگونه  پیچیدگی خاصی بودند، این سخنان بی تلکف  او باعث شد به شهرت برسد. فلورانس در مورد متا فیزیک کتاب های زیادی نوشته است. خانم فلورانس اسکاول شین با نهایت تاسف در قرن بیستم از دنیا رفت.

آثار قبل از فوت فلورانس اسکاول شین :

1925- کتاب بازی زندگی و شیوه آن.

1928- گفتار تو چوب جادوی توست.

1940- راهی نهان به سوی پیروزی.

آثاربعد از فوت فلورانس :

1945- قدرت کلام.

1989- چهار اثر از فلورانس.

2013- افسون گذرگاه شهود.

معرفی  و خلاصه کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین :

 کتاب چهار اثر جزء برترین کتاب های روانشناسی است  که بعد از انتشارش مورد استقبال زیادی قرار گرفت. این کتاب  از سری کتاب هایی است  که بعد از فوت فلورانس منتشر شد.  این کتاب در سال 1989به چاپ رسید.  کتاب چهار اثر فلورانس  ذهن ناخود آگاه  انسان را فرا می گیرد، انسان را به تفکر وا می دارد. این کتاب رمانی است که  بعد از اتمام آن  نشاط دیگری در خود احساس می کنی ، دوست داری  بار دیگر آن را مطالعه کنی. کتابی است که با ذهن و احساس  و افکار ما را به بازی می گیرد و نشان  می دهد، که  این دیدگاه ماست به افکار و احساس ما جهت می دهد. با خواندن  کتاب چهار اثر از فلورانس در می یابیم ، که  هر چیزی ، هر اتفاقی، هر کاری که در زندگی ما وجود دارد به نگاه و اندیشه خودمان بستگی دارد.  کتابی است، که با خواننده به راحتی ارتباط برقرار می کند و خیلی از راز های زندگی را آشکار می سازد. هر چهار قسمت این کتاب عنوان مناسبی دارند  و در مورد تک تک این چهار عنوان سخنان جالبی زده شده است. کتاب چهار اثر انگیزه ی زیادی را در انسان ایجاد می کند  و انسان را به ایمان، توکل، امیدوار بودن، آرامش دعوت می کند.  کتاب چهار اثر از فلورانس  در آمریکا و بسیاری از کشور های اروپایی و همچنین در ایران چاپ شده  که  در سال1395 در توسط گیتی خوشدل ترجمه شده است.

کتاب چهار اثرار فلورانس چهار نوشته از فلورانس است  که نوشته اول :  بازی زندگی و راه این بازی که در سال 1925، نوشته دوم :  کلام تو عصای معجزه گر توست که در سال1928. نوشته سوم :  درمخفی توفیق که در سال1940،  نوشته چهارم :  نفوذ کلام که در سال 1959 منتشر شدند. فلورانس در قسمت بازی زندگی و راه این بازی  می گوید:  زندگی کردن مانند یک بازی است  که ما در حال انجام آن هستیم. آن اتفاقی که در زندگی برایمان می افتد،  نتیجه تفکرات و خواسته های خودمان است. انسان هر چیزی که برای دیگران بخواهد آن اتفاق برای خودش هم می افتد. اگر ما خواستار خوبی برای دیگران هستیم، آن اتفاق خوب برای خودمان هم می افتد . اگر خواستار بدی باشیم ، آن  بدی برای ما هم  است. اگربه دیگران عشق بورزیم، آن عشق ورزیدن به سراغ خود ما هم خواهد آمد.

در قسمت نفوذ کلام فلورانس می گوید:  وقتی می خواهید در مورد دیگران صحبت کنید، تنها در سه مورد در باره دیگران صحبت کنید:  برای رزق و روزی، برای سعادت یابی، برای آمرزش او دعا کنید و...

نظرات در مورد کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین :

نظرات بیشتر خوانندگان این کتاب این است  که کتاب چهار اثر  برای کسانی که به دنبال کتابی هستند، که راهگشایی برای آن ها باشد گزینه خوبی است.  افرادی که این کتاب را خوانده اند می گویند، وقتی شروع به خواندن کتاب چهار اثر می کنی، دیگر نمی توانی آن را دنبال نکنی . افرادی می گویند بعد از خواندن این کتاب احساس می کنی، هیچ چیزی در دنیا نمی تواند باعث شکست و زمین خوردن شما شود. برخی از خوانندگان کتاب چهار اثر معتقداند که این کتاب ایمان و اعتقادمان را نسبت به خداوند افزایش می دهد و بهترین کتاب روانشناسی است و همچنین افرادی دیگر عقیده دارند که این کتاب در مورد زندگی و نفوذ کلام صحبت می کند،  باعث  خوب شدن حال روحی انسان  و همچنین  باعث ایجاد یک تحول بزرگ در زندگی می شود.   

فروش کتاب  امید برانگیز: چهار اثر از فلورانس اسکاول شین.

عنوان گروه
موفقیت و تجارت
نام کاربری
پگاه
زمان درج
ﺳﻪشنبه, 26 شهریور 1398
تعداد بازدید
167
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.


برای درج نظر وارد شوید.