: فروش کتاب برای کسب پیشرفت و ثروت. حکایت دولت و فرزانگی. مارک فیشر.


خلاصه:

کتاب حاکیت دولت و فرزانگی نوشته نویسنده بریتانیایی مارک فیشر با روایت داستان زیبا و آموزنده خوانندگان را به کسب موفقیت و پیشرفت دعوت می کند. این کتاب در پانزده فصل نوشته شده ، که نویسنده در هر کدام از فصل ها راه و روش ثروتمند شدن را برای خوانندگان روایت کرده است. این کتاب داستانی است که یکی از سودمند ترین حقایق را آشکار می کند. کتاب حکایت دولت و فرزانگی جزء برترین و ماندگار ترین کتاب در حوزه ی موفقیت و روانشناسی است. سایت کتاب خوان این کتاب را با قیمت کمتری برای شما ارجمندان عرضه می نماید.
بیوگرافی نویسنده کتاب حکایت دولت و فرزانگی :
مارک فیشر نویسنده مشهور بریتانیایی  در 11 ژوئیه 1968 چشم به جهان گذاشت. او تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته فلسفه گذارند . وی در مدارس بریتانیا تدریس می کرد  بعد از آن در کالج گلداسمیت در دانشگاه لندن شروع به تدریس کرد،  او علاوه بر کار تدریس نظریه پرداز و وبلاگ نویس نیز بود. مارک فیشر برای وبلاگ نویسی خود در دهه ی 2000 مورد تمجید و تحسین قرار گرفت و به خاطر نوشته های خود در زمینه ی سیاست، موسیقی و فرهنگ معروف شد. وی همچنین با چند مجله همکاری کرد و اولین کسی بود که نظریات خود را اینترنتی سرو سامان داد. فیشر در وبلاگ خودش در مورد تمام مواردی که علاقه داشت می نوشت مانند : سیاست،  نقد فیلم،  فوتبال و فرهنگ. وی در سال 2008 اصطلاح رئالیسم سرمایه داران در مورد بحران مالی ابداع کرد. مارک فیشر سخنرانی های انگیزشی زیادی برای عموم برگزار می کرد و جزء بهترن سخنران ها در زمینه ی ثروت و موفقیت بود.  فیشر با بیانی ساده و جذاب در داستان هایش به روایت اصول ذهنی برای موفقیت و ثروت می پردازد، به گونه ای که خواننده با اشتیاق کتاب هایش را دنبال می کند. فیشر در تمام آثارش یک پیرمرد سرحال،  پرانرژی و بسیار ثروتمند را خلق کرده،  که مشتاق آموزش راه های کسب ثروت و موفقیت به افرادی است که در جست و جوی این روش هستند.  با وجود روانشناسی بودن داستان های فیشر اما او با بیانی ساده به روایت آن ها پرداخته ،  این بیان باعث شده افراد زیادی به آثارش علاقمند شوند.
تعدادی از آثار مارک فیشر نویسنده کتاب معروف حکایت دولت و فرزانگی :
- کتاب راه و رسم میلیونر ها.
- کتاب فروشنده و میلیونر درس هایی برای رسیدن به موفقیت و ثروت.
- کتاب گلف باز و میلیونر راه دستیابی به موفقیت.
- کتاب وصیت نامه میلیونر درس هایی برای رسیدن به موفقیت و ثروت.
- کتاب رازهای یک میلیونر درس های زندگی در مورد درایت و ثروت.
- کتاب  چگونه مانند یک میلیونر فکر کنیم؟
معرفی و خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی مارک فیشر :
کتاب حکایت دولت و فرزانگی  فیشر با سه عنوان مختلف منتشر شده است که بخش اول کتاب با عنوان حکایت دولت و فرزانگی در تعداد کمتر از 40 صفحه تالیف شده . نویسنده در این بخش با روایت داستان جذاب و زیبا اصول کسب موفقیت و ثروت را بیان می کند.
داستان کتاب در مورد پسر سی و دو ساله است که در یک شرکت تبلیغاتی مشغول به کار است او از این کار نفرت دارد و به دنبال راهی برای پول دار شدن است تا این کار را رها کند. روزی عمویش که فردی ثروتمند بود به او پیشنهاد می کند به ملاقات یک پیرمرد میلیونر برود.  در طی این دیدار پیرمرد به او نکاتی را گوشزد می کند، که تمام افراد ثروتمند مشهور و دارای  جایگاه بالای آن نکات را رعایت کرده اند و در هر شرایطی که بوده اند توانسته اند به خواسته هایشان برسند.
عناوین پانزده فصل کتاب حکایت دولت و فرزانگی مارک فیشر :
فصل اول : مشاوره مرد جوان با عموی موفق.
فصل دوم : دیدار مرد جوان با پیرمرد ثروتمند.
فصل سوم : آموزش مرد جوان برای غنیمت شمردن فرصت ها و حوادث زندگی.
فصل چهارم : داستان زندانی شدن مرد جوان در طی حادثه ای.
فصل پنجم : آموزش کسب ایمان.
فصل ششم : آموزش تمرکز بر هدف .
فصل هفتم : چطور ارزش خود را حفظ کند.
فصل هشتم : راه روش نفوذ به دیگران با استفاده از کلام .
فصل نهم : داشتن دلی مانند گل سرخ.
فصل دهم : روش تسلط بر ضمیر ناهشیار.
فصل یازدهم : تسلط بر کار کردن با اعداد و ارقام.
فصل دوازدهم : آموزش راه و روش خوشبختی در زندگی.
فصل سینزدهم : یادگیری بیان کردن خواسته ها در زندگی.
فصل چهاردهم : حکایت کشف اسرار باغ گل سرخ.
فصل پانزدهم : حکایت لحظه ای که هر کسی به راه خود می روند.
نظرات خوانندگان بر کتاب حکایت دولت و فرزانگی  مارک فیشر :
تعدادی از خوانندگان عقیده دارند این کتاب پندهایی دارد که در عین ساده بودن بسیار تاثیرگذار است و این کتاب با تمام کتاب های دیگر در این زمینه متفاوت است و همچنین گروهی دیگری از خوانندگان معتقداند کتاب حکایت دولت و فرزانگی  کاملا مفید و باارزش برای کسانی است که خواستار تغییر در نگرش و مراحل زندگی هستند. کتابی است که با هر انسانی به زبان خودش حرف زده و همچنین این کتاب بی نظیر و فوق العاده  پر از نکات بسیار عمیق است که نیازبه تفکر و تحلیل  دارد. گروهی از خوانندگان عقیده دارند، کتاب حکایت دولت و فرزانگی خوانندگان را با دنیای جدیدی از موفقیت و پیشرفت آشنا می کند دنیایی که باید برای پا گذاشتن در آن مسیر هایی را پشت سر گذاشت و همچنین خوانندگانی که این کتاب را مطالعه کرده اند مطالعه آن را به دیگران  نیز پیشنهاد می کنند.

 

: فروش کتاب برای کسب پیشرفت و ثروت. حکایت دولت و فرزانگی. مارک فیشر.

عنوان گروه
موفقیت و تجارت
نام کاربری
پگاه
زمان درج
شنبه, 02 آذر 1398
تعداد بازدید
195
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.


برای درج نظر وارد شوید.